More Website Templates @ Templates.com!

Kdo jsme?

Začněme tím, kdo nejsme... Nejsme staří, nejsme líní a už vůbec nejsme drazí! Jednoduše, jsme marketingová firma, která dělá věci jinak. Ptáte se, jak?

 • EFEKTIVNĚ - Neděláme nic, co je zbytečné a nekupujeme nic co nepotřebujeme (řídíme se standardy lean and six sigma)
 • LEVNĚ - Jsme efektivní a dostatečně dbáme na náklady naší společnosti, proto si můžeme dovolit naše služby nabízet velice levně
 • RYCHLE - Nevymýšlíme již vymyšlené a tak se snažíme využít všech zdrojů na internetu

Jak tedy pracujeme?
Hlavně pro Vás, naše klienty. Pevně věříme, že když odvádíme naši práci kvalitně a zároveň za rozumné peníze s profesionálním přístupem, tak to oceníte. Nás naše práce baví a proto chceme, aby všechny naše projekty byly přesně to co chcete. Ptali jsme se sami sebe, jak se dají věci dělat jinak, ještě před založením naší firmy. Přišli jsme na to, že určitě nikdo nechce platit desetitisíce korun, za "zajíce v pytli", jako jsou webové stránky. Rozhodli jsme se tedy našim klientům ukázat výsledné webové stránky ještě před zakoupením a to zcela zdarma. Víme, že jste odborníci v oblasti, kterou se zabýváte a nechceme Vás zbytečně zatěžovat přílišným přemýšlením nad webovo presentací. Proto Vám profesionálně navrhneme kompletní projekt, ještě před objednáním. Pokud se Vám web bude líbit, tak již jednoduše doladíme zbytek společně.

Kdo se o Vás bude starat?

 • Veronika Čiháková - Péče o zákazníky Zákazníci jsou u nás na prvním místě a tak se na mě neváhejte kdykoliv obrátit. Myslím si, že nejlepší způsob,jak získat nové klienty, jsou doporučení od našich stávajících zákazníků a věřím, že i Vy se stanete naším spokojeným klientem. Nedělám rozdíly mezi velkým a malým zákazníkem, pro mne jste důležití všichni a chci, aby jste byly maximálně spokojeni. Vyzkoušejte naše služby.
  MOTTO: K zákazníkovi si vždycky cestu najdu!
 • Marian Lomňančík - Řízení projektů Již se mi podařilo vytvořit hodně úspěšných projektů a nepřestává mě to bavit. Nejlepší na této práci je fakt, že na počátku není vůbec nic jen nápad. Nakonci projektu po usilovné práci mě vždy potěší slova našich zákazníků "odvedli jste dobrou práci". Myslím si,právě úspěšné dokončení projektu stojí za to, aby jsme dělali vše naplno.
  MOTTO: Jde to i s úsměvem!
 • Charlee - Reklamace Podílím se na většině našich zakázek, ale obvykle to prospím. Má práce je velice snadná, protože na nás nikdo neštěká a reklamaci jsme ještě žádnou neměli. Pevně věřím, že to tak bude i nadále.
  MOTO: Lepší granule v misce, než buřty na lince!
  Aktuálně:

 • Yonix s.r.o.
  Získali jsme zakázku od společnosti Yonix s.r.o. pro celkové zastřešení internetové politiky společností. Zakázka zahrnuje, tvorbu webových stránek, SEO onpage, SEO offpage a internetový marketing.
  www.yonix.cz
 • Adra group s.r.o.
  Stali jsme se patnery společnosti Adra group s.r.o. a dostali jsme důvěru k zastřešení kompletní SEO strategie společnosti.
  www.adra-ba.cz
 • Doprava v praxi
  Spustili jsme vlastní profesionální server o dopravě a logistice, který již navštěvuje přes 10 000 návštěvníků měsíčně.
  www.doprava.vpraxi.cz
 • Opravna Obuvi Mělník
  Získali jsme zakázku na vytvoření jednoduchých webových stránek pro opravnu obuvi na Mělníku
  www.opravaobuvi.vpraxi.cz